Ubiquiti UniFi 48V 24W PoE Injector POE-48-24W-WH
Availability: In Stock
Condition: New
Shipping:
Quantity:
100 in stock
Total:
Will be calculated after you select all properties
Buy Now Enquiry
Bizgram Asia Pte Ltd
Address:
1 Rochor Canal Road #05-50 Sim Lim Square 188504
Singapore.
sales@bizgram.com
Add to Cart
Technical Details:
Brand: Ubiquiti
Model number: POE-48-24W-WH
Seller SKU: POE-48-24W-WH
Origin: Singapore
Minimum order quantity: 1
Shipping weight: 2.00 g
Date first listed on Sim Lim Square: Jul 30, 2025